KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY PRO SKUPINY OD 10 OSOB

Dopřejte si exkluzivní zážitek v podobě soukromé komentované prohlídky v Zooparku Nehvizdy. Komentované okruhy nabízíme pro skupinky od 10 pro maximálně 50 osob. Rezervujte si je, prosím, níže v rezervačním systému.

Cena programu vč. vstupenky do zooparku: dítě 3-18 let 160 Kč.

Cena programu vč. vstupenky do zooparku: dospělá osoba 250 Kč.

Děti do 3 let zdarma.

Možnost objednání obědového menu pro děti: Kuřecí řízek (60g) s bramborovou kaší – 85 Kč

PRO ŠKOLKY

Zábavná prohlídka, s možností přímého kontaktu se zvířátky, např. daňky, kachničkami, králíky, morčaty a dalšími zvířátky, které malé děti zajímají nejvíce.

PARTA PŘÁTEL

Aktivní prohlídka s prvky znalostními, kde se dozvíte informace, které vás nejen pobaví, a možná i překvapí. Originální výklad k nejzajímavějším druhům, které v zooparku máme.

PRO FIRMY

Teambuilding nebo oslava firemního výročí? Komentovaná prohlídka zaměřená na dospělé účastníky, mix vtipu a odborných zajímavostí, s prvky kvízu během prohlídky.

PROGRAM KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY

Nabízíme okruh na 60 minut. Setkáte se s daňky, nosály, lemury, surikatami a dalšími zvířaty, a užijete si i průchozí voliéry s exotickým ptactvem. Komentovaná prohlídka se liší od vzdělávacího programu tím, že není odborná, ale spíše zábavná, se zajímavostmi, které jste možná nevěděli a je zaměřená na rodiny, děti školkového věku, nebo party přátel. Komentáře přizpůsobíme individuální skupině.

Rezervace

1. Vyberte datum

2. Vyplňte údaje

3. REZERVUJTE