Andulka vlnkovaná

Melopsittacus undulatus

Malý papoušek, který pochází z Austrálie. Dorůstá délky 18 cm, v přírodě dosahuje hmotnosti do 40-ti gramů, v zajetí do 60-ti gramů. Sameček se od samičky liší barvou ozobí, to je u samečka modré, zatímco u samičky bělavé. V přírodě se andulky shlukují do početných hejn, které pak po ránu vyrážejí společně za potravou. Živí se především semeny trav a kulturních plodin. Ve své domovině má řadu nepřátel, často se stává obětí dravých ptáků. Mláďata andulek se zase často stávají potravou hadů.

Cena adopce: 600,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 600 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 40 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

600 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz