Bažant malajský

Polyplectron malacense

Patří mezi menší druhy bažantů. Dorůstá váhy do 700 gramů, délky 50 cm, přičemž z toho asi 25 cm připadá na ocasní pera. Slepička je o něco menší, dorůstá celkové délky 40 cm. Obývá stále zelené tropické deštné nížinné lesy v nadmořských výškách do 300 m. Živí se zejména bezobratlými živočichy, výhonky rostlin, semeny a bobulemi. Patří mezi takzvané paví bažanty, čemuž odpovídá jeho charakteristické zbarvení s „pavími oky“. Je to velmi plachý pták. Je endemickým druhem Malayského poloostrova. To znamená, že se přirozeně nikde jinde na světě než v tomto území nevyskytuje.

Cena adopce: 800,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 800 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 80 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

800 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz