Bažant Vietnamský

Lophura Hatinhensis

Pochází ze středního Vietnamu, kde se vyskytuje v podrostu tropického lesa. Díky rozmachu zemědělství ztrácejí bažanti svůj přirozený biotop a jsou vytlačováni na čím dál tím menší území. Jsou aktivní přes den, kdy tráví většinu času na zemi a vyhrabávají si potravu silnými drápy. Tvoří si monogamní pár a samička snáší 4-7 vajíček. V Červeném seznamu IUCN je zařazen jako kriticky ohrožený druh, je chován jen v několika zoologických zahradách v Evropě.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 60 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz