Bažant zlatý

mutace zlatožlutá

Kohout bažanta zlatého dorůstá hmotnosti 900 gramů, délky 110 cm, přičemž 2/3 z této délky připadají na ocas. Rozpětí křídel 65 cm. Zářivým zlatým zbarvením je obdařen jen kohout, slepička je nevýrazná, hnědě zbarvená. Je to pták z řádu hrabavých. To, že je hrabavým ptákem znamená, že není příliš dobrým letcem, zpravidla popolétá na poměrně krátké vzdálenosti, obvykle v desítkách metrů. Většinu času tak tráví na zemi, potravu vyhrabává svými pařáty. Bažant zlatý se živí především semeny, rostlinami a malými bezobratlými živočichy. Existují různé mutace bažanta zlatého, vyšlechtěné v chovu. Bažant zlatý – broskvový je jednou z nich.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 60 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz