Čáp bílý

Ciconia ciconia

Není tak plachý, jako jeho příbuzný čáp černý. Čáp bílý je charakteristický tím, že si staví hnízda na lidských stavbách, na komínech, na věžích a na sloupech. Dorůstá výšky 110 cm a hmotnosti 4,4 kg. Rozpětí křídel až 218 cm. Živí se zejména hraboši, krtky, hmyzem, žábami, žížalami, občasně plazi, rybami, mláďaty a mršinami. Je to brodivý a tažný pták. Na zimu odlétá do Afriky a na své hnízdo se vrací koncem března. Denně na své cestě urazí až 400 km.

Cena adopce: 900,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 900 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

900 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz