Dikobraz srstnatonosý

Hystrix indica

Měří okolo 80-ti cm a váží zhruba 18 kg. Žije v jihovýchodní a Střední Asii. Můžeme se s ním setkat až na Blízkém východě. Samice jsou v průměru těžší o 1 kg. Břich a končetiny pokrývá přiléhavá hrubá srst, na hlavě a hřbetě přechází v hřívu, kterou v rozčílení naježí. Na ocase je srst přeměněna v černobílé ostny. Tento velký hlodavec je aktivní převážně v noci. Obývá křoviny, savany a lesy. Živí se převážně rostlinami a různými plody nebo kořínky. Mláďata se rodí plně vyvinutá, vidí a bodlinky, které tvoří pokryv těla jsou měkké, ale časem ztvrdnou.

Cena adopce: 1800,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 1800 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

1800 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz