Emu hnědý

Dromaius novaehollandiae

Je druhým největším nelétavým ptákem světa. Podle místa původu se mu také často říká emu australský. Váží do 55 kg, dorůstá výšky až 190 cm. Živí se především trávou, bobulemi, semeny a občas hmyzem. Snáší vejce zelené barvy, která váží kolem 900 gramů. A teď to hlavní pro sportovce. Jsou vynikajícími běžci, dokáží běhat až rychlostí kolem 50 km za hodinu. Pro srovnání nejrychlejší lidští sprinteři na světě běhají rychlostí kolem 36 km za hodinu (sto metrů za 10 sekund). Lidský světový rekord v běhu na 100 metrů odpovídá rychlosti 37,6 km za hodinu. Zkrátka, emuové jsou rychlí.

Cena adopce: 1800,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 1800 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

1800 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz