Frankolín žlutohrdlý

Pternistis leucoscepus

Řadí se k hrabavým ptákům z čeledi bažantovitých, který dorůstá délky 34 cm. Žije v západní Africe. Peří na většině těla je zbarveno nenápadnou hnědobílou kombinací, kolem očí je nápadný pruh červené kůže. Pojmenování nese podle charakteristické žluté skvrny na přední straně krku. Kohouti mají na zadní straně nohou ostruhy. Frankolíni jsou nejvíce aktivní za úsvitu a za soumraku. Je to velmi přizpůsobivý pták, který je schopen žít i na zemědělsky obdělávané půdě.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 60 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz