Holub bronzovokřídlý

Phaps chalcoptera

Je to druh holuba střední velikosti. Pochází z jižní Austrálie a z Tasmánie. Dorůstá délky 30 až 35 cm, hmotnosti 300 až 500 gramů. Živí se semeny, rozličnými druhy zeleniny, někdy také hmyzem. Holubice snáší dvě vejce, na kterých sedí střídají oba rodiče. Jsou velmi odolní. Hnízdo staví z klacíků a větviček, umisťují jej na keře či na stromy. V případě snesení dalších vajec pečuje o vylíhnutá mláďata jen holub a holubice sedí na vejcích, kdy zajišťuje jejich inkubaci.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 40 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz