Ibis slámokrký

Threskiornis spinicollis

Ibis slámokrký bývá někdy též označován jako ibis žlutokrký. Označení slámokrký získal proto, že peří na krku má poněkud delší a připomíná svojí strukturou slámu. Dorůstá délky těla 59 až 76 cm, hmotnosti 1,5 kg. Jeho domovinou je Austrálie a přilehlé ostrovy jihovýchodní Asie. Hnízdí ve velkých koloniích. Žijí v blízkosti vod a v mokřadech. Živí se hmyzem a drobnými obratlovci i bezobratlými živočichy. Podobně jako všichni ostatní ibisové má typický dlouhý, dolů zahnutý zobák.

Cena adopce: 600,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 600 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 120 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

600 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz