Jeřáb japonský

Grus japonensis

Pochází z dálného východu a japonských ostrovů, kde obývá mokřady. Tento překrásný pták je národním symbolem Japonska, kde symbolizuje dlouhověkost. Jako druhý největší jeřáb světa dorůstá do výšky až 160 cm a váží okolo 15 kg. Dožívají se 30 let, a setrvávají v celoživotním partnerství, během něhož si prostřednictvím svého typického tance dávají najevo vzájemnou důvěru. Jedná se o ohrožený ptačí druh, kdy se odhaduje počet jedinců ve volné přírodě na několik tisíc kusů.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 60 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz