Králík

Plemeno: Francouzký beran

Je to oblíbený domácí mazlíček. Jedná se o domestikovanou formou evropského králíka divokého. Dorůstá délky až 60 centimetrů, váhy do 2 kilogramů. Králíci se živí luční trávou, senem také ovocem a zeleninou. Dále okusují větvičky ideálně z ovocných stromů, tím si brousí zoubky. Dokáže se pohybovat rychlostí až 56 kilometrů za hodinu. Pořádají se králičí výstavy, nemůžeme přehlédnout ani sporty, kde se jedná o to, za jak dlouho a bez chyb dokáže králík přeběhnout dráhu podobné překážkám u koní. U nás v ČR se každoročně od roku 2012 koná mistrovství „Králičí hop“.

Cena adopce: 800,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 800 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

800 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz