Páv korunkatý

Pavo cristatus

Je nazýván též jako páv modrý. Jeho původním domovem je Indie a ostrov Srí Lanka. Kohouti dorůstají délky 70 cm a jejich nadocasní pera tzv. vlečka dorůstá 150 cm, slepice dorůstá 100 cm. Žije v křovinách, listnatých lesích a na otevřených prostranstvých. Živí se hlavně semeny a hmyzem. Je to polygamní pták což znamená, že žije více slepic s jedním kohoutem. Kohouti mají velmi nápadný tok, kdy hlasitě volají a před slepicí rozevřou svou vlečku a snaží se jí okouzlit. Páv symbolizuje nesmrtelnost, ráj, pýchu nebo přepych.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 40 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz