Plameňák karibský

Phoenicopterus ruber

Tento plameňák měří 120 až 140 cm. Samci váží 2,8 kg a samice 2,2 kg. Jedná se o brodivého ptáka s růžovým peřím. Brodivý znamená, že se jedná o ptáka, který neplave, ale brodí se v mělčinách. Proto mají dlouhé tenké nohy a kolem prstů blanité lemy, které brání propadání do bahna. V přírodě vytváří obrovská hejna. Plameňák karibský pochází ze střední Ameriky z karibských ostrovů. Vyskytuje se také na Galapágách, kde ovšem dorůstá menších rozměrů.

Cena adopce: 600,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 600 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 120 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

600 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz