Rybák inka

Larosterna inca

Pochází ze západního pobřeží Jižní Ameriky, kde obývají skalnaté oblasti. Je zbarven do modrošeda s nápadnými bílými pírky ve tvaru fousků na lících a nápadným červeným zobákem. Živí se malými mořskými rybkami a korýši. Potravu opatřuje tak, že ji vyhledává ze vzduchu a následně se ponoří pod hladinu, kde kořist uloví špičatým zobákem. Jsou to společenští ptáci, žijí ve větších hejnech. Hnízdí ve skalních dutinách či štěrbinách, někdy využijí opuštěné hnízdo tučňáka Humboldtova. Dorůstá délky 40 cm a hmotnosti 1,5 kg.

Cena adopce: 700,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 700 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 120 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

700 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz