Seriema rudozobá

Cariama cristata

Pochází z Jižní Ameriky. Dorůstá výšky 90 cm a hmotnosti 2,2 kg. Samci jsou o něco větší, než samičky. Seriema je zbarvena dohněda s výrazným červeným zobákem, proto se jmenuje „rudozobá“ a červenými nohami. Charakteristická je rovněž pernatá chocholka v přední části hlavy u zobáku. Žije na savanách a na loukách. Je to všežravec, upřednostňuje však živočišnou stravu. Žije převážně na zemi. Je dobrým běžcem, dokáže vyvinout rychlost až 25 km za hodinu.

Cena adopce: 900,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 900 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

900 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz