Sovice sněžní

Bubo scandiacus

Patří mezi velké sovy. Dorůstá hmotnosti 2 kg a délky 65 cm, rozpětí křídel 125 až 150 cm. Patří mezi typické obyvatele oblastí v blízkosti severního polárního kruhu (Asie, Evropy a Severní Ameriky). Proto je zbarvena do bíla, neboť toto zbarvení umožňuje dobré maskování v zasněžených oblastech. Samce od samice poznáte podle zbarvení, protože samec je celý bílý. Od ostatních sov se liší také tím, že loví zejména přes den. Loví lumíky (druh hlodavců), obecně savce do velikosti zajíce a také ptáky. Mohlo by Vás zajímat, že asi nejznámější sovicí sněžnou je sova Hedvika ze známého seriálu Harry Potter.

Cena adopce: 900,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 900 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

900 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz