Sýček králičí

Athene cunicularia

Pochází ze Severní a Jižní Ameriky. Populace ze Severní Ameriky je tažná a přezimují ve Střední Americe. Jihoamerická populace setrvává na svých stanovištích po celý rok. Sýček králičí dorůstá výšky 28 cm, hmotnosti 240 gramů. Je aktivní také ve dne a často se zdržuje na zemi. Živí se zejména velkými druhy hmyzu a malými obratlovci (myši). Svoji kořist umí přilákat. Provádí to tak, že na jednom místě nahromadí zbytky potravy a trus. Tento zápach pak často jako návnada přiláká hmyz, malé hlodavce či plazi, které sýček uloví. Zajímavostí je, že dokáže napodobit zvuk chřestýše a tuto dovednost používá jako obrannou taktiku proti potenciálním predátorům.

Cena adopce: 900,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 900 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

900 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz