Želva ostruhatá

Centrochelys sulcata

Je třetí největší želvou na světě a název “ostruhatá” získala podle dvou až tří výrazných výrůstků vedle ocasu. Žije v polosuchých oblastech jižní Sahary, kde si k přečkání nejteplejší části dne vyhrabává podzemní úkryty s větší vlhkostí. Želva ostruhatá je býložravec a dosahuje věku 50 až 150 let. Samec dorůstá délky až 90 cm a váží kolem 91 kg, samice je o malinko menší, kdy dorůstá délky až 70 cm a váží do 40 kg. V Seznamu ohrožených druhů IUCN je vedena jako “zranitelná”.

Cena adopce: 1800,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 1800 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 40 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

1800 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz