Argus okatý

Argusianus argus

Hrabavý pták, který se vyskytuje v džungli na indonéských ostrovech Sumatra, Borneo, Malajsii, Bruneji a Singapuru. Jeho zbarvení je hnědé s modrou hlavou a krkem. U arguse je výrazný pohlavní dimorfismus, to znamená, že se samec výrazně liší od samice. Samec je větší, s délkou včetně ocasu celkem 160–200 cm a váhou 2–2,8 kg. Samice má kratší ocasní a loketní pera, proto je její délka jen 72–76 cm a váha 1,6–1,7 kg. Živí se semeny, bobulemi a různými druhy bezobratlých.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 60 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz