Bažant lesklý

Lophophorus impejanus

Jedná se o poměrně velkého bažanta, který pochází z himalájských lesů. Vyskytuje se v oblastech s nadmořskou výškou asi od 2500 do 5000 metrů nad hladinou moře. Kohout dorůstá délky asi 70 cm a váhy 2380 gramů, slepička je o něco menší. Živí se různým hmyzem, semeny, hlízami, kořínky a bobulemi. Kohout má velmi pestré duhové zbarvení. Slepička je méně výrazná, zbarvená do hněda. Dobře snáší sněhové podmínky, avšak v zimě schází do nižších nadmořských výšek, kde lépe sežene potravu.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 60 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz