Bažant ohnivý bornejský

Lophura ignita

Vyskytuje v lesích Thajsko-Malajského poloostrova, na Borneu a Sumatře. Dorůstá délky 65 až 70 cm, a to včetně ocasu. Živí se převážně rostlinnou stravou, ovocem a drobnými živočichy. Protože se neustále snižuje počet jeho přirozených stanovišť, je vyhodnocen jako zranitelný na Červeném seznamu ohrožených druhů. Červený seznam ohrožených druhů je vydáván Mezinárodním svazem ochrany přírody a jsou v něm uvedeny druhy živočichů a rostlin, které jsou ohroženy vyhynutím.

Cena adopce: 800,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 800 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 80 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

800 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz