Bažant paví šedý

Polyplectron bicalcaratum

Vyskytuje se na severovýchodě Indie a Barmy, v jihovýchodní Indonésii a na souostroví Hainan. Líbí se mu v křovinatých porostech podél řek. Živí se zrním, bobulemi, semeny, hmyzem, například termity. Při námluvách se chová podobně jako pávi. Sameček, kohout, před samičkou, slepičkou, široce roztáhne křídla a ocas tak, aby byly dobře vidět jeho duhové skvrny, kterými je ozdobeno jeho peří. Je oblíben chovateli v řadě zemí, neboť se dokáže velmi dobře přizpůsobit klimatickým podmínkám.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 60 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz