Čáp černý

Ciconia nigra

Čáp černý menší než u nás běžnější čáp bílý. Dorůstá výšky 90 až 105 cm a hmotnosti 3,2 kg. Rozpětí křídel může být až 205 cm. Celé tělo je leskle černé až na břicho, které je bílé. Vyhledává rozsáhlé lesy v blízkosti vodních ploch či toků. Živí se živočišnou stravou, zejména rybami, dále žábami, vodním hmyzem, drobnými savci a ptáky. Za potravou je schopen doletět od hnízda třebas 10 km. Je to brodivý pták. Kromě jihoafrické a větší části pyrenejské populace jde o tažné ptáky, kteří přezimují tropických oblastech.

Cena adopce: 900,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 900 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

900 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz