Čejka australská

Vanellus miles

Odkud pochází je zřejmé z jejího druhového jména, z Austrálie. Vyskytuje se též na Papui Nové Guineji, v Indonésii, na Novém Zélandu a v Timoru. Žije na mokřinách a plážích. Živí se bezobratlými živočichy a hmyzem. O inkubaci i o péči se starají oba rodiče. Vejce i mláďata nekompromisně brání a jsou schopni napadnout i mnohem většího útočníka, než jsou ony samy. Při obraně svých potomků si troufnou i na člověka. Je zbarvena do bílo-hnědo-černé, charakteristické jsou žluté laloky u zobáku.

Cena adopce: 700,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 700 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 120 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

700 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz