Čimango horské

Phalcoboenus megalopterus

Jeho přirozeným areálem, ve kterém je též endemitem je Jižní Amerika konkrétně pohoří Andy. Dorůstá výšky do 40 cm a váhy okolo 1200 g. Živý se převážně uhynulými zvířaty, ale také lovem drobných savců. Zajímavostí je skupinový lov, kdy rodiče spolu s odrostlými mláďaty loví třeba i hmyz, který dolují z pod kamenů. Vyskytují se v blízkosti lidských obydlí, kde je větší pravděpodobnost nalezení potravy. Stavba hnízda je různá, buďto sedí na téměř holé skalní římse nebo si staví masivní hnízda z větví.

Cena adopce: 900,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 900 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

900 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz