Čírka hottentotská

Anas hottentota

Nalezneme ji v západní, východní a jižní Africe a na Madagaskaru. Dorůstá délky 40 cm a hmotnosti 450 gramů. Živí se semeny, částmi vodních rostlin, měkkýši a hmyzem. Zajímavostí je, že se pro potravu pod vodní hladinu nepotápí celá, zadní část těla zůstává při ponoru nad hladinu. Žije na zarostlých menších vodních plochách a mokřadech. Hnízda, která staví, jsou ve vegetaci dobře ukrytá. U tohoto druhu se na stavbě hnízda podílí jen kachna.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 60 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz