Holub nikobarský

Caloenas nicobarica

Dorůstá délky 40 cm. Pochází z malých ostrovů v oblasti od Nikobarských ostrovů přes Malajské souostroví po Šalomounovy ostrovy a Palau. Všechny holbu žijící v tropických oblastech mají velmi pestré zbarvení. Výjimkou není ani holub nikobarský, se svým krásně lesklým, extravagantním zbarvením. Mimo zbarvení je také charakteristický kožovitým výrůstkem na kořeni zobáku. Žije v hejnech, která se toulají od ostrůvku k ostrůvku. Živí se semeny, bobulemi a plody. Hnízda staví na stromech.

Cena adopce: 700,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 700 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 80 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

700 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz