Holub olivový

Columba arquatrix

Pochází z jižní a středozápadní Afriky. Dorůstá délky 42 cm a hmotnosti 450 gramů. Živí se především ovocem a bobulemi, které sbírá v korunách stromů. Potravu hledá rovněž na zemi ve větších vzdálenostech od hnízda. Vyskytuje se v horských oblastech s vyšší nadmořskou výškou. Je zbarven do hnědě olivové, charakteristické jsou žluté pařáty, žlutý zobák a žlutý oční kroužek. Stejně jako hrdličky i holuby patří do řádu měkkozobých. Je to díky relativně měkkému zobáku, který má tvrdou pouze špičku. Kořen zobáku je překrytý měkkým ozobím.

Cena adopce: 600,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 600 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 40 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

600 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz