Holub pokřovní

Phaps elegans

Dorůstá délky 33 cm a hmotnosti 260 gramů. Jedná se o endemický druh pobřežních oblastí jižní Austrálie, jinde se nevyskytuje. Žije v lesních oblastech s hustou vegetací, na vřesovištích a v křovinaté krajině. Patří k zemním holubům, na keřích a stromech se zdržuje přes noc a v době hnízdění. Živí se částmi rostlin, semeny a bezobratlými živočichy. Je velmi plachý, žije samostatně nebo v párech. Je charakteristický kovově lesklým zbarvením křídel, přičemž výrazněji zbarveným je i v tomto případě holub.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 40 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz