Holub skvrnitý

Columba guinea

Dorůstá velikosti až 35 cm a dožívá se věku okolo 12 let. Hnízdí v párech na skalách či stromech. Holubice snáší obvykle 2 vajíčka do dutin stromů. Holoubata opouštějí hnízdo asi za 20 dní od vylíhnutí. Z místa hnízdění létá za potravou až 25 km. Holoubata všech holubů jsou krmivého typu, po vylíhnutí jsou holá, zcela bezmocná a odkázaná na péči rodičů. Ti je krmí tvarohovitou výživnou hmotou zvanou „holubí mléko“. To se jim tvoří ve sliznici volete, které se ptákům v období hnízdění silně překrví a zduří.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 40 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz