Holub wonga

Leucosarcia melanoleuca

Je to druh robustního holuba. Dorůstá délky 45 cm a hmotnosti 500 gramů. Pochází z východní Austrálie. Žije jednotlivě nebo v páru. Při rozmnožování samička snáší 1 až dvě vejce, na kterých sedí střídavě oba rodiče. Pro obě pohlaví je typické šedomodré zbarvení hřbetu. Spodní část je bílá s černými tečkami. Na prsou tvoří bílá barva charakteristickou vzhůru otevřenou podkovu. Je charakteristický také velmi pronikavým hlasem, nesoucím se někdy až do vzdálenosti 2 km.

Cena adopce: 600,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 600 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 40 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

600 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz