Holub

Plemeno: polský rys

Je to mohutný a svalnatý holub, 3 x těžší než poštovní holub. Velkou hmotností jsou omezeni v létání. Holub dorůstá hmotnosti 1 kg (1 000 gramů), holubice 850 gramů. Je největším ze skupiny okrasných výstavních holubů. Jedná se o vyšlechtěné plemeno. Vyšlechtěn byl v USA ve 20-tých letech 20-tého století. Nejprve byl chován pro maso, později pro okrasné a výstavní účely. Byla vyšlechtěna celá řada velmi krásných barevných typů. Výrazný je také svým majestátním vzezřením. Holubi se párují na celý život a oba sedí na vejcích. Živí se téměř výhradně rostlinnou stravou, jetelem, zrním, semeny, listy, květy, pupeny.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 40 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz