Hrdlička senegalská

Spilopelia senegalensis

V angličtině nese název holubice smějící, díky svému hlasovému projevu, který zní jako lidský smích. Vyskytuje se v Africe, na Středním Východě, v jižní Asii a západní Austrálii. Nachází se v suchých křovinatých oblastech a v polopouštích. Dorůstá délky 25 cm. Obvykle se vyskytuje v párech nebo menších skupinách. Živí se semeny a bobulemi. Hnízda si obvykle staví na keřích, někdy ve štěrbinách nebo pod krovy domů. Vajíčka inkubují po snesení druhého vejce. Pro ochranu hnízda s vajíčky či holoubaty jsou schopny předstírat zranění, aby odlákaly dravce od hnízda.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 40 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz