Hrdlička zahradní

Streptopelia decaocto

Hrdličku zahradní známe velmi dobře z naší přírody, kdy jí vídáme jak na vesnicích, tak ve městech. Dorůstá přibližně 30 cm a váží 150 až 200 gramů. V porovnání s holubem domácím je štíhlejší a má delší ocas. V prvních dnech svého života jsou holoubata vyživována výměškem z volete. Živí se různými druhy semen. Hrdliččin zpěv pozná každý. Někdo v něm slyší známé „cuk-rú“. Pokud se však zaposloucháme pozorněji, zjistíme, že hrdlička volá spíše trojslabičně, hu-hú hu.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 40 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz