Husice magellánská

Chloephaga picta

Vyskytuje se na travnatých planinách v Jižní Americe. Dorůstá délky do 72 cm a může vážit až 3 kg. Krásně, je zde vidět pohlavní dimorfismus což znamená, že je viditelný rozdíl mezi kačerem a kachnou. V tomto případě je to zbarvení. Vytváří velká a smíšená hejna s jinými vodními ptáky. Její hlavní potravou jsou semena, listy, stonky a jiný rostlinný materiál. Hnízdo si staví na zemi z různého materiálu poblíž vody. Mláďata se rodí po 28 dnech inkubace a od narození jsou schopna se sama živit. Zcela dospívají ve 3 letech.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 60 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz