Husička dvoubarvá

Dendrocygna bicolor

Někdy se jí také říká husička bažinná. Dorůstá délky 48 až 53 cm, hmotnosti 750 až 1 050 gramů, rozpětí křídel od 85 do 93 cm. Je to vrubozobý pták, který má v oblibě sladkovodní plochy s hustým porostem. Přirozeně se vyskytují v Severní, Střední a Jižní Americe, v subsaharské Africe a v Indii. Živí se rostlinnou potravou a drobnými vodními živočichy. Charakteristické jsou svým hlasitým pískáním. Podniká sezónní přesuny v reakci na dostupnost vody a potravin.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 60 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz