Hutie stromová

Capromys pilorides

Též jinak pojmenovaná jako hutie kubánská, Hutia-konga nebo nutrie stromová. Hutie je středně velký denní hlodavec, který je endemitem ostrova Kuba. Endemit znamená, že se zvíře přirozeně vyskytuje pouze na omezeném území a nikde jinde na světě se nevyskytuje. Dorůstá délky až 60 cm a váží kolem 9 kg. Přirozeným biotopem jsou mokřady, mangrovové porosty, hory a lesy, kde žije převážně v korunách stromů. Jejich hlavní potravou jsou listy, pupeny, plody, kůra stromů, ale také drobný hmyz. Mláďata se rodí plně vyvinutá a samostatná, i přes to zůstávají s rodiči do stáří 5 měsíců.

Cena adopce: 1700,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 1700 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

1700 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz