Ibis andský

Plegadis ridgwayi

Pochází z Argentiny, Bolivie, Chile a Peru. Žije na bažinách, mokřadech a na jezerech ve vyšších nadmořských výškách v Andách. Byl domestikován Indiány národa Uru, žijícího v Bolívii a v Peru. Chovají jej pro maso a pro vejce. Hlava, krk a horní část prsou jsou zbarveny do červenohněda. Zbytek těla je černý s duhovým černo-nazelenalým peřím. Zobák je zbarven do růžova a nohy do šeda. Latinský název tohoto druhu ibisa „plegadis“, česky srpovitý, pochází od charakteristického tvaru zobáku.

Cena adopce: 600,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 600 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 120 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

600 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz