Ibis bělokřídlý

Theristicus caudatus

Pochází z Jižní Ameriky, konkrétně z její východní a severní části. Vyskytuje se zejména v tropických a subtropických oblastech. Je téměř výhradně rezidentním, což znamená, že žije stále na jednom místě. Hnízdí na stromech. Dorůstá délky 75 cm. Jeho potrava se skládá z hmyzu, žab, plazů, hlemýžďů, bezobratlých živočichů a drobných savců. Obvykle se vyskytuje v malých skupinách nebo v párech. Často se zdržuje ve větší vzdálenosti od vody, na rozdíl od ostatních druhů ibisů.

Cena adopce: 600,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 600 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 120 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

600 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz