Ibis bílý

Eudocimus albus

Je to vodní pták z čeledi ibisovitých, dorůstající velikosti 56 až 71 cm. Rozpětí křídel je 90 cm. Je charakteristický dlouhým červeným zobákem a neopeřeným, červeným obličejem. Živí se především rybami a vodními obojživelníky. Vyskytuje se v pobřežních oblastech Střední Ameriky, kde jej nalezneme v bažinatých mokřinách. Obývá též městské parky. Hnízda buduje na stromech či na keřích, do nichž samice klade 2 až 5 vajec. Je to monogamní pták, který žije ve smíšených skupinách s dalšími druhy brodivých ptáků.

Cena adopce: 600,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 600 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 120 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

600 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz