Ibis rudý

Eudocimus ruber

Jedná se o šarlatově červeně zbarveného ibise, který se vyskytuje v Jižní Americe, Trinidadu a Tobagu. Dorůstá velikosti 60 cm, hmotnosti 650 gramů, rozpětí křídel 54 cm. Je to brodivý pták střední velikosti. Živí se rybami, obojživelníky. Jedí také hodně krevet a další podobné pokrmy jako malí krabi, měkkýši a další korýši. Velké množství krevet a jiných červených měkkýšů je zdrojem astaxanthinu, karotenoidu, který je důležitým pro tvorbu červené pigmentace ptáků. Ačkoliv se většinou pohybuje po zemi nebo se brodí vodou, je to velmi dobrý letec a dokáže létat na dlouhé vzdálenosti.

Cena adopce: 600,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 600 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 120 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

600 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz