Kachnička karolínská

Aix sponsa

Pochází ze Severní Ameriky. Dorůstá délky 48 cm a hmotnosti 860 gramů. Bývá zařazována do skupiny takzvaných dutinových kachen, neboť v přírodě hnízdí vysoko v korunách stromů v dutinách, často opuštěných po datlech. Kachničky karolínské se chovají jako okrasní ptáci. Už od 17-tého století jsou díky své přizpůsobivosti ozdobou zámeckých zahrad a rybníků. Kachnička karolínská – stříbrná je vyšlechtěnou barevnou mutací, která se v přírodě nevyskytuje.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 60 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz