Kachnička šedoboká

mutace stříbřitá

Pochází z lesních oblastí Jižní Ameriky. Dorůstá délky 38 cm a hmotnosti 360 gramů. Jako ostatní kachny mají mezi prsty nohou plovací blány. Avšak mají i dlouhé špičaté drápky, které jim umožňují sedět na větvích stromů. Po dosažení dospělosti tvoří čírky rudoramenné silnou párovou vazbu. To jim umožňuje v jedné sezóně odchovat potomky i ze dvou snůšek, celkem až 24 potomků ročně. Živí se vodními rostlinami, semeny a bezobratlými živočichy. Existují různé mutace kachničky šedoboké, vyšlechtěné v chovu. Kachnička šedoboká – mutace stříbrná je jednou z nich.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 60 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz