Kačka strakatá

Histrionicus histrionicus

Je to malá kachna, která dorůstá délky 38 až 43 cm, hmotnosti 600 gramů a rozpětí křídel 660 mm. Přirozeně se vyskytuje v Severní Americe, Grónsku, Islandu a východním Rusku. Živí se měkkýši, korýši a hmyzem. Mají velmi husté peří, které je schopno společně se vzduchem vytvořit tepelně izolační vrstvu, která jejich malá tělíčka chrání před prochladnutím. Tato vrstva peří, obsahující vzduch je při ponorech pod vodní hladinu velmi silně nadnáší, takže při vynořování nad hladinu mohou někdy připomínat vyskakující korkové zátky.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 50 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz