Klokan rudokrký

Macropus rufogriseus

Dorůstá výšky 93 cm a hmotnosti 27 kg. Délka ocasu je až 88 cm. Pochází z jihovýchodní části Austrálie. Dožívá se 15-ti let. Označení rudokrký nese podle narudlého zbarvení krku a plecí. Stejně jako ostatní klokani je býložravcem. Živí se výhonky, rostlinami a listy. Je vačnatcem. Klokan rudokrký v tomto směru vyniká tím, že samice nosí mládě ve vaku nejdéle ze všech klokanů, až 40 týdnů. Jsou rychlí, dokáží vyvinout rychlost až 50 km za hodinu.

Cena adopce: 3800,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 3800 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

3800 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz