Klokan uru

Thylogale brunii

Dorůstá délky 60 cm, délka ocasu 57 cm. Jedná se vskutku o menší druh klokana, dorůstá hmotnosti do 5,5 kg. Vyskytuje se na ostrovech Aru a Kai a na Nové Guinei. Jako ostatní klokani je býložravcem a vačnatcem. To znamená, že mláďata se rodí ve velmi raném stádiu vývoje a matka je pak nosí ve vaku. České slovo klokan nenajdeme v žádném jiném jazyce s výjimkou chorvatštiny. Názvy klokanů v ostatních jazycích bývají obvykle odvozeny od domorodého názvu kangarú (anglicky kangaroo), například i naši slovenští přátelé říkají klokanovi kengura.

Cena adopce: 3800,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 3800 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

3800 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz