Kolpík africký

Platalea alba

Jeho domovem je subsaharská Afrika. Dorůstá délky 95 cm a hmotnosti do 1,8 kg. Je brodivým ptákem, potravu vyhledává v mělkých vodách pomocí zobáku ve tvaru lžíce. Na konci zobáku má řadu jemných nervových zakončení, díky kterým velmi dobře vyhledává potravu v bahně. Živí se korýši, rybami, obojživelníky a hmyzem. Na vejcích sedí oba rodiče, která se o svá mláďata po vylíhnutí starají po dobu zhruba čtyřech týdnů. Po dalších čtyřech týdnech jsou mláďátka schopna začít létat.

Cena adopce: 700,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 700 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

700 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz