Kolpík růžový

Platalea ajaja

Pochází z Ameriky. Dorůstá délky 80 cm a hmotnosti do 1,8 kg. Potravu vyhledává v mělkých vodách. Živí se obvykle korýši, vodním hmyzem i jinými malými bezobratlými živočichy, rovněž nepohrdne malými rybami a žábami. Je charakteristický svým zbarvením, které se může pohybovat od růžové až po jasně purpurovou. V době toku jim na krku vyrůstají takzvaná svatební pera. V přírodě je můžeme poznat také podle toho, že kolpíci, na rozdíl například od volavek, létají s nataženým krkem.

Cena adopce: 700,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 700 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

700 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz